środa, 1 kwietnia 2009

Dzień Dobry Wiosno:-)


Jak miło jest obudzić się rano i za oknem dostrzec nieśmiałe promyki słońca przebijające się przez zasłony. Nie ma chyba nic bardziej radosnego.
Przez ostatnie dni, kiedy w Polsce pogoda niestety nas nie rozpieszczała mogłam nacieszyć oczy i podładować akumulatory w mieście, do którego wracam zawsze z taką samą radością w sercu:)
Każde miejsce coś mi w nim przypomina,przywołuje wspomnienia. Lubię rano obserwować ludzi biegających krętymi dróżkami Hyde Parku, psy beztrosko goniące się wokół fontanny, starszych ludzi czytajacych gazety na ławkach i tych, którzy biegną w pośpiechu na metro w jednej ręce trzymając kawę a w drugiej śniadanie. Ma to swój nieodparty urok.
Kiedy byłam w Londynie ostatni raz, Bożonarodzeniowe szaleństwo można było dostrzec wszędzie. Teraz ludzie szaleją z powodu wielkanocy:)
Na każdym rogu żonkile, tysiące żółtych kwiatów pzypominających o tym, że wiosna na dobre się zaczeła. W moim mieście niestety kwiatów jak nie było tak nie ma, ale zielone listki drzew powoli, powoli przygotowują się do wiosennej eksplozjii:)
Jak miło jest poczuć, że nareszcie mamy wiosne!


Ps. Ta cudna wiewiórka była niesamowicie zainteresowana bułeczką Zosi, w końcu udało jej się dostać kawałeczek, spryciula wiedziała jak nas podejść z taką minką;-)


6 komentarze:

asiejka ♥ 1 kwietnia 2009 14:39  

nie tylko londyn piękny i wiosenny
trómiasto też się zazeileniło cudnie

Ola 1 kwietnia 2009 14:42  

To super:)
Widocznie tylko u mnie jeszcze tak malo kolorowo:P
pozdrawiam:)

majana 1 kwietnia 2009 14:59  

Jak pięknie! A wiewióreczka jaka ciekawska :) Wiosna jest piękna w każdym miejscu świata :)
Pozdrawiam ciepło :)

Tilianara 1 kwietnia 2009 16:21  

Ach! Wiosna :) I ja powoli ją wszędzie zauważam i skrzydeł dostaję :)))

Zwegowani.pl 1 kwietnia 2009 16:33  

czekaj, czekaj Oluś, to z tego roku foty? żartujesz? Majanko, Asiejko - ja sie z Wami i Małgosią Dz. umawiam na spacer i mi pokażecie, gdzie takie skarby się chowają, bo ja je trzymam tylko z ubiegłorocznych wspomnień o wiośnie :)

Ola 1 kwietnia 2009 21:45  

tak tak, z tego:) tyle ze z Londynu. W moim mieście jak juz pisalam pogoda mnie nie rozpieszcza i slady wiosy sa bardzo malutkie:)
Ale nie watpie, ze w innych miastach pogoda iscie wielkanocna:)

Wszelkie prawa zastrzeżone!
Kopiowanie i rozpowszechnianie bez mojej zgody zabronione. Zdjęcia i teksty są mojego autorstwa i nie zgadzam sie na ich kopiowanie oraz rozpowszechnianie bez mojej zgody (patrz : Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych)