środa, 31 grudnia 2008

Szczęśliwego Nowego Roku!


Kolejny rok za nami. Dla jednych był to czas wielkich radości, zmian na lepsze, bezkresnego uśmiechu i miłych niespodzianek...Dla innych czas wielu rozczarowań, zmartwień i smutków...
Jednak jak mawia moja mama i bohaterka jednej z moich ulubionych książek Bridget Jones," skoro mijający rok był dla nas pechowy oznacza to, zgodnie z wyliczeniami matematycznymi, że w następnym wszystko odmieni się na lepsze". Od wielu wielu lat żyję zgodnie z tą teorią. Wierzę, że nic w życiu nie dzieje się bez przyczyny. Wszystko ma swoje miejsce i czas :-)
Szczęśliwego Nowego Roku!!!

4 komentarze:

Małgosia.dz 1 stycznia 2009 15:47  

A czy zgodnie z zasadą B. Jones - jeśli stary rok był dobry - to Nowy przyniesie smutki?;-) Mam nadzieję, że nie!!! :)
W każdym razie: dzień dobry w Nowym Roku, Olu! :)

Ola 1 stycznia 2009 18:43  

Nie Malgosiu na szczęście nie! :) jestem pewna, ze B. Jones nigdy nie zamienilaby dobrego roku na zly, w koncu jej matematyka tyczy sie tylko zmiany zlego na dobre a nie odwrotnie :-)

Bea 1 stycznia 2009 21:41  

Ja tez mam nadzieje ze nie! Choc i tak wolalabym, by ten Nowy byl dla mnie lepszy od poprzedniego ;)

Tobie rowniez wszystkiego co najlepsze Elu!

Ola 1 stycznia 2009 23:36  

Beo, a kto by nie chcial :-) zawsze moze byc lepiej i z pewnoscia bedzie, trzeba tylko wierzyc i juz od pierwszego dnia nowego Roku napelniac sie pozytywna energia :) Szczesliwego Nowego Roku!

Wszelkie prawa zastrzeżone!
Kopiowanie i rozpowszechnianie bez mojej zgody zabronione. Zdjęcia i teksty są mojego autorstwa i nie zgadzam sie na ich kopiowanie oraz rozpowszechnianie bez mojej zgody (patrz : Ustawa z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych)